• :
  • :

4 листопада в Харкові відбулась Церемонія нагородження Персональної премії зростання «ДІТИ ФАВОРИТИ»

4 листопада в Харкові відбулась Церемонія нагородження Персональної премії зростання «ДІТИ ФАВОРИТИ»

Проект відбувається за підтримки Міжнародної Дипломатичної Місії ОБСЄ та Міжнародної Академії захисту прав людини, а також за підтримки Харківської обласної організації «Громада Харків» та Благодійного Фонду «Джерело Відродження».

Ні для кого не секрет, що ми живемо в новому світі, тому, в якому через кілька років соціальна позиція дитини стане найважливішим фактором успіху та лідерських навичок. Сьогодні не достатньо просто займатися улюбленим хобі – вокалом, танцями, моделінгом чи спортом, сьогодні на перший план виходить репутація дитини у суспільстві, її вміння комунікувати, громадська діяльність.
Для дітей найважливішим фактором у їхньому майбутньому – вступі до ВНЗ України та в іншому світі – є те, як вони бачать себе в соціумі, що можуть запропонувати цьому світу. Цього сезону учасники проекту спробували спозиціонувати себе саме з цього погляду.
Основна місія Проекту «ДІТИ ФАВОРИТИ» полягає в тому, щоб діти та їхні батьки розширювали свої горизонти та були прикладом для інших. У світі багато захоплень, багато напрямків, у яких потрібна їхня енергія і проєкт «ДІТИ ФАВОРИТИ» – це подяка за силу та наполегливість кожної дитини, яка йде до своєї мети.
«Я вдячна Партнерам та Меценатам, які із задоволенням підтримали дітей у їхньому прагненні стати лідерами у своїх напрямках. Якщо діти зрозуміють, що кожен їх рух може бути соціально відповідальним,
що можливо займатися танцями та нести культуру танцю через свою творчість, що журналістика може бути не тільки четвертою владою, а ще й спроможна силою слова об‘єднувати людей, що можна бути моделлю та мати особисті принципи, щодо того одягу, який транслюєш для дітей, що можна займатися спортом, та популяризувати свої вміння як здоровий спосіб життя ... тоді ми зробили маленький крок до щасливого майбутнього», - розповідає про проєкт організаторка Кулинич Наталія.

Державні портали