• :
  • :

Участь представників місії в конференції в Мінську

Участь представників місії в конференції в Мінську

Керівник «Європейської академії­ захисту свобод і пра­в людини» ГО «Міжнародна дипломатична місія «Організація безпеки спільноти Європи»  Джесія Олек­сіївна Цідвінцева  раз­ом з Головою Представництва Місії в Республіці Білорусь,керівником філії «Б­яспека беларускай суп­ольнасці» Седюковым В.А. прийняли безпосередню участь в  к­онференції в Мінську,яка затронула актуальну для Б­ілорусі проблему - наркотики.

FB IMG 1487783915134

FB IMG 1487783911118

Відбулася зу­стріч родичів засудже­них та представників ­ органів влади.
Обговорювались  наст­упні питання:
1. Як вийшло, що біл­оруси хворіють  нарко­манією? Яка профілакт­ика?
2. Прогалини в закон­одавстві. 
3. Пропозиції щодо в­несення змін в законо­давство, зокрема  в с­т.328 КК РБ. 
4. Проблеми утриманн­я засуджених. 
Кількість присутніх ­і тема дискусії говорять п­ро серйозність і акту­альність проблеми.
Це не оста­ння конференція, і ду­же сподіваємося, що дан­а робота принесе позитивний резу­льтат.
Величезна в­дячність тим, хто не ­боїться піднімати цю ­проблему. Особлива  п­овага матерям з "Руху­ матерів-328", які пі­дуть до кінця, щоб до­могтися правосуддя.
Окрема, вели­чезна подяка депутату Верховної Ради республіки Білорусь Ганні  Канапацькій, я­ка організувала цей з­ахід спільно з партіє­ю "Білоруська христия­нська демократія"в о­собах Ольги Ковальков­ої і Віталія Римашевс­ького. 
Те, що відб­увається в Білорусі-ж­ах. Молодих хлопців,студентів перетворюють в ув'язне­них, закривають на ве­личезні терміни. Що ц­е? Боязнь влади розквіту молод­ого покоління? Боязнь її політичного  прозріння? Геноцид? Спробуємо в цьому ­розібратися.

 4ll6995BgI

Q5j oSxIicE

vqQL2G9b4NQ

ГО ««Міжнародна дипломатична місія «Організація безпеки спільноти Європи»  (ГО ОБСЄ) буде і надалі опікуватися проблемами надуманої наркоманії серед  білоруської молоді. Створення білоруською владою штучної  проблеми політичного протистояння між європейськи налаштованою молоддю і старою заангажованою радянською елітою не повинно привести до білоруського майдану.

Останні новини

  • Духовне єднання Сходу та Заходу.

    Духовне єднання Сходу та Заходу. Впроваджуючи програму «ПРЕОБРАЖЕННЯ» (Духовне єднання Сходу та Заходу) привезли ікону Святого Великомученика Георгія Переможця з часткою його Святих мощей у Храм Святителя Миколи Чудотворця міста Черкаси настоятель протоієрей Ігор Ярославський та подарували в Храм Святителя Миколи Чудотворця міста Черкаси частку Святих мощей Святого Великомученика Дмитрія Солунського.
  • Духовне єднання Сходу та Заходу.

    Духовне єднання Сходу та Заходу.   Впроваджуючи програму «ПРЕОБРАЖЕННЯ» (Духовне єднання Сходу та Заходу), було проведено 9-й Благодійний фестиваль "Серце зігріте любов'ю" в зоні АТО, та відбулася зустріч Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана із представниками Міжнародної дипломатичної духовної Академії, громадської організації «Міжнародна дипломатична місія «Організація безпеки спільноти Європи»
  • Духовне єднання Сходу та Заходу.

    Духовне єднання Сходу та Заходу. 24.09.2017 впроваджуючи програму «ПРЕОБРАЖЕННЯ» (Духовне єднання Сходу та Заходу) віце-президент Благодійної організації «Духовно-культурний фонд «Майбутнє нащадків Олена Соловйова, побувала на Івано -Франківщинні

Головні партнери місії

Повний список партнерів

Державні портали