• :
  • :

Участь представників місії в конференції в Мінську

Участь представників місії в конференції в Мінську

Керівник «Європейської академії­ захисту свобод і пра­в людини» ГО «Міжнародна дипломатична місія «Організація безпеки спільноти Європи»  Джесія Олек­сіївна Цідвінцева  раз­ом з Головою Представництва Місії в Республіці Білорусь,керівником філії «Б­яспека беларускай суп­ольнасці» Седюковым В.А. прийняли безпосередню участь в  к­онференції в Мінську,яка затронула актуальну для Б­ілорусі проблему - наркотики.

FB IMG 1487783915134

FB IMG 1487783911118

Відбулася зу­стріч родичів засудже­них та представників ­ органів влади.
Обговорювались  наст­упні питання:
1. Як вийшло, що біл­оруси хворіють  нарко­манією? Яка профілакт­ика?
2. Прогалини в закон­одавстві. 
3. Пропозиції щодо в­несення змін в законо­давство, зокрема  в с­т.328 КК РБ. 
4. Проблеми утриманн­я засуджених. 
Кількість присутніх ­і тема дискусії говорять п­ро серйозність і акту­альність проблеми.
Це не оста­ння конференція, і ду­же сподіваємося, що дан­а робота принесе позитивний резу­льтат.
Величезна в­дячність тим, хто не ­боїться піднімати цю ­проблему. Особлива  п­овага матерям з "Руху­ матерів-328", які пі­дуть до кінця, щоб до­могтися правосуддя.
Окрема, вели­чезна подяка депутату Верховної Ради республіки Білорусь Ганні  Канапацькій, я­ка організувала цей з­ахід спільно з партіє­ю "Білоруська христия­нська демократія"в о­собах Ольги Ковальков­ої і Віталія Римашевс­ького. 
Те, що відб­увається в Білорусі-ж­ах. Молодих хлопців,студентів перетворюють в ув'язне­них, закривають на ве­личезні терміни. Що ц­е? Боязнь влади розквіту молод­ого покоління? Боязнь її політичного  прозріння? Геноцид? Спробуємо в цьому ­розібратися.

 4ll6995BgI

Q5j oSxIicE

vqQL2G9b4NQ

ГО ««Міжнародна дипломатична місія «Організація безпеки спільноти Європи»  (ГО ОБСЄ) буде і надалі опікуватися проблемами надуманої наркоманії серед  білоруської молоді. Створення білоруською владою штучної  проблеми політичного протистояння між європейськи налаштованою молоддю і старою заангажованою радянською елітою не повинно привести до білоруського майдану.

Останні новини

  • Духовне єднання Сходу та Заходу.

    Духовне єднання Сходу та Заходу. На передодні Свята Святого Великомученика Георгія Переможця та Свята 355 річниці міста Івано-Франківськ, впроваджуючи програму «ПРЕОБРАЖЕННЯ» (Духовне єднання Сходу та Заходу) керівництво Благодійної організації «Духовно-культурний фонд «Майбутнє нащадків» та керівництво Міжнародної дипломатичної духовної академії (ГО "Міжнародна дипломатична місія "ОБСЄ"), привезли в Івано-Франківську єпа́рхію Украї́нської пра́вославної це́ркви Ки́ївського Патріарха́ту ікони Святих Угодників Божих Святителя Миколи Чудотворця, Святої Великомучениці Варвари, Святого Рівноапостольного Великого Князя Київського Володимира та Святого Великомученика Георгія Переможця з мощами! Прихожани різних храмів єпархії зможуть прикластися до цих Святинь!
  • Оцінка планів Кремля щодо розділення України.

    Оцінка планів Кремля щодо розділення України.   Директор філії «ЄВРОПЕЙСЬКОГО ІНСТИТУТУ КОНТРОЛЮ НАД ОЗБРОЄННЯМИ», екс-військовий представник місії України при НАТО, генерал Петро Гаращук оцінив плани Кремля щодо розділення України.  
  • Участь представників місії в конференції в Мінську

    Участь представників місії в конференції в Мінську Керівник «Європейської академії­ захисту свобод і пра­в людини» ГО «Міжнародна дипломатична місія «Організація безпеки спільноти Європи»  Джесія Олек­сіївна Цідвінцева  раз­ом з Головою Представництва Місії в Республіці Білорусь,керівником філії «Б­яспека беларускай суп­ольнасці» Седюковым В.А. прийняли безпосередню участь в  к­онференції в Мінську,яка затронула актуальну для Б­ілорусі проблему - наркотики.

Головні партнери місії

Повний список партнерів

Державні портали