• :
 • :

Рішення керівних органів

Рішення керівних органів

На засіданні Правління Організції 21.12.2016 року було прийнято рішення:

 1. Про делегування для участі в установчих зборах Громадської ради при Міністерстві оборони України президента нашої організації, заступника голови ГР при МОУ Павловського Владислава Андрійовича.
 2. Про рекомендацію і прохання міністру закордонних справ України включити президента організації Павловського Владислава Андрійовича до ініціативної групи з підготовки формування нового складу громадської ради при Міністерстві закордонних справ України в 2017 році.
 3. Призначити на посаду керівника філії міста Дніпро Гуню Дмитра Леонідовича .
 4. Призначити на посаду керівника філії Дніпропетровської області Самодіна Володимира Вікторовича.
 5. Створити філію Організації в місті Кам’янське, Дніпропетровської області і призначити керівником Несена Олега Олексійовича.
 6. Створити філію організації в в Кремінському районі, Луганської області і призначити керівником Осєннова Олександра Миколайовича.
 7. Створити філію «організації «МІЖНАРОДНИЙ ІНСТИТУТ ПРОФІЛАКТИКИ І ПРОТИДІЇ ТЕРОРИСТИЧНИМ ПРОЯВАМ» і призначити керівником Проходу Сергія Володимировича .

Останні новини

 • Духовне єднання Сходу та Заходу.

  Духовне єднання Сходу та Заходу. Впроваджуючи програму «ПРЕОБРАЖЕННЯ» (Духовне єднання Сходу та Заходу) привезли ікону Святого Великомученика Георгія Переможця з часткою його Святих мощей у Храм Святителя Миколи Чудотворця міста Черкаси настоятель протоієрей Ігор Ярославський та подарували в Храм Святителя Миколи Чудотворця міста Черкаси частку Святих мощей Святого Великомученика Дмитрія Солунського.
 • Духовне єднання Сходу та Заходу.

  Духовне єднання Сходу та Заходу.   Впроваджуючи програму «ПРЕОБРАЖЕННЯ» (Духовне єднання Сходу та Заходу), було проведено 9-й Благодійний фестиваль "Серце зігріте любов'ю" в зоні АТО, та відбулася зустріч Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана із представниками Міжнародної дипломатичної духовної Академії, громадської організації «Міжнародна дипломатична місія «Організація безпеки спільноти Європи»
 • Духовне єднання Сходу та Заходу.

  Духовне єднання Сходу та Заходу. 24.09.2017 впроваджуючи програму «ПРЕОБРАЖЕННЯ» (Духовне єднання Сходу та Заходу) віце-президент Благодійної організації «Духовно-культурний фонд «Майбутнє нащадків Олена Соловйова, побувала на Івано -Франківщинні

Головні партнери місії

Повний список партнерів

Державні портали