• :
 • :

Рішення керівних органів

Рішення керівних органів

На засіданні Правління Організції 21.12.2016 року було прийнято рішення:

 1. Про делегування для участі в установчих зборах Громадської ради при Міністерстві оборони України президента нашої організації, заступника голови ГР при МОУ Павловського Владислава Андрійовича.
 2. Про рекомендацію і прохання міністру закордонних справ України включити президента організації Павловського Владислава Андрійовича до ініціативної групи з підготовки формування нового складу громадської ради при Міністерстві закордонних справ України в 2017 році.
 3. Призначити на посаду керівника філії міста Дніпро Гуню Дмитра Леонідовича .
 4. Призначити на посаду керівника філії Дніпропетровської області Самодіна Володимира Вікторовича.
 5. Створити філію Організації в місті Кам’янське, Дніпропетровської області і призначити керівником Несена Олега Олексійовича.
 6. Створити філію організації в в Кремінському районі, Луганської області і призначити керівником Осєннова Олександра Миколайовича.
 7. Створити філію «організації «МІЖНАРОДНИЙ ІНСТИТУТ ПРОФІЛАКТИКИ І ПРОТИДІЇ ТЕРОРИСТИЧНИМ ПРОЯВАМ» і призначити керівником Проходу Сергія Володимировича .

Останні новини

 • Духовне єднання Сходу та Заходу.

  Духовне єднання Сходу та Заходу. На передодні Свята Святого Великомученика Георгія Переможця та Свята 355 річниці міста Івано-Франківськ, впроваджуючи програму «ПРЕОБРАЖЕННЯ» (Духовне єднання Сходу та Заходу) керівництво Благодійної організації «Духовно-культурний фонд «Майбутнє нащадків» та керівництво Міжнародної дипломатичної духовної академії (ГО "Міжнародна дипломатична місія "ОБСЄ"), привезли в Івано-Франківську єпа́рхію Украї́нської пра́вославної це́ркви Ки́ївського Патріарха́ту ікони Святих Угодників Божих Святителя Миколи Чудотворця, Святої Великомучениці Варвари, Святого Рівноапостольного Великого Князя Київського Володимира та Святого Великомученика Георгія Переможця з мощами! Прихожани різних храмів єпархії зможуть прикластися до цих Святинь!
 • Оцінка планів Кремля щодо розділення України.

  Оцінка планів Кремля щодо розділення України.   Директор філії «ЄВРОПЕЙСЬКОГО ІНСТИТУТУ КОНТРОЛЮ НАД ОЗБРОЄННЯМИ», екс-військовий представник місії України при НАТО, генерал Петро Гаращук оцінив плани Кремля щодо розділення України.  
 • Участь представників місії в конференції в Мінську

  Участь представників місії в конференції в Мінську Керівник «Європейської академії­ захисту свобод і пра­в людини» ГО «Міжнародна дипломатична місія «Організація безпеки спільноти Європи»  Джесія Олек­сіївна Цідвінцева  раз­ом з Головою Представництва Місії в Республіці Білорусь,керівником філії «Б­яспека беларускай суп­ольнасці» Седюковым В.А. прийняли безпосередню участь в  к­онференції в Мінську,яка затронула актуальну для Б­ілорусі проблему - наркотики.

Головні партнери місії

Повний список партнерів

Державні портали