• :
 • :

Діяльність місії

Діяльність місії

На сьогоднішній день Організаціязареєстрована в 24 областях України і місті Києві.

Організація має статус всеукраїнської. Створено 209 філій і представництв. Із них вже 107 зареєстровано в міністерстві юстиції україни.

Головними пріоритетними функціями членів місії було роз’яснення зовнішньої політики України,особливо в питаннях повернення Криму, проведення Антитерористичної операції і забезпеченні національної безпеки. Важливими були контакти з українською діаспорою.

Дипломатична діяльність місії полягала в добровільному виконанню дипломатичних функцій. Вона не захищена політичними або дипломатичними правами і проводилась в допомогу офіційним дипломатичним службам. Представники місії в 2016 році приймали участь в міжнародних конференціях в Україні, Польщі, Литві, Естонії, Молдові, Білорусі, Франції, Англії і Румунії по здійсненню цілей і задач зовнішньої політики України, захисту її прав та інтересів, її установ і громадян за кордоном.

В серпні 2016 року Павловський В.А.,віце-президент місії Буденко В.Є. та віце-президент місії Куртян С.А. провели зустріч з депутатами сейму Польського в справах надання допомоги українським військовим, які приймали участь в антитерористичній операції на сході України. Це політичні і дипломатичні питання, але стосувалися допомоги польських депутатів органам оборони України.

На протязі 2015-2016 року в Варшаві і Києві керівництвом місії проведено вісім зустрічей з депутатами сейму польського на чолі з головою комітету сейму Малгожатою Госєвською, яким була надана допомога в збиранні доказів російської військової агресії в Україні. В результаті частки нашого вкладу М.Госєвською було передано більше трьох тонн (в паперовому вигляді) доказів російських військових злочинів на території України до європейського суду.

В квітні 2016 році за сприяння віце-президента місії С.А.Куртяна, направлено листа-запрошення Міністру оборони України С.Т.Полтораку для участі офіцерів і генералів ЗСУ в Міжнародній військовій виставці в м.Лодзь (Польша). В результаті для участі в виставці в травні 2016 року були направлені заступник голови громадської ради при МОУ В.Павловський і офіцери ЗСУ на чолі з полковником Горбенко О.В. Вони мали змогу ознайомитися з досвідом іноземних колег,в першу чергу озброєннями НАТО, були напрацьовані зв’язки в певних напрямках співпраці між учасниками цього форуму в області зміцнення боєздатності ЗС України. В червні 2016 р. перед офіцерами МОУ полковником Горбенко О.В. був проведений науково-практичний Семінар з показами слайдів,відеороликів,фотографій і практичних посібників,що дало можливість ознайомитись з передовими технологіями армії НАТО.

В жовтні 2016 році від організації було направлено листа до Президента Росії В.Путіна з засудженням акту вводу військових підрозділів і військової техніки російської армії на територію Донецької області з вимогами дати відповідь-підтвердження.

Такі ж листи були направлені до Європейського Союзу і до Європейського парламенту з проханням дипломатичного втручання і реагування європейської спільноти на факти агресії.

Керівництво та члени місії велику роботу провели в Донецькій та Луганській областях на підконтрольній Україні території.

Проводилась роз’яснювальна та культурно-просвітницька робота. Члени місії на чолі з президентом місії брали участь в святкових концертах (день української армії) в містах Кремінна, Новоайдар, Сватове, Дєнєжніково, Старобільськ в Луганській області.

Керівник Павлоградської обласної організації Мясоутов М.У, він же керівник знаного музичного ансамблю «Фаетон», неодноразово давав концерти в госпіталях Донецької області та на передньому краї для воїнів АТО. Керівники асоціацій, інститутів та академій проводять роботу згідно своєї специфікації. Віце-президент місії, голова Запорізької обласної організації місії Ю.А.Качалов, голова Запорізької міської організації М.А.Павленко і інші члени місії проводять велику волонтерську роботу по допомозі воїнам АТО.


Віце-президент місії Голова Запорізької обласної Організації місії Юрій Качалов.

Віце-президент місії Голова Запорізької обласної Організації місії Юрій Качалов.


Голова Запорізької міської організації місії Михайло Павленко.

Голова Запорізької міської організації місії Михайло Павленко.

Діяльність філій

«ЄВРОПЕЙСЬКА АКАДЕМІЯ ДИТЯЧОЇ ДИПЛОМАТІЇ»

«ЄВРОПЕЙСЬКА АКАДЕМІЯ ДИТЯЧОЇ ДИПЛОМАТІЇ»

Директор дитячого благодійного фонду Соловей Ю.О. опікується обдарованими дітьми, а також дітьми, батьки яких знаходяться в Зоні АТО, організує волонтерську діяльність для відпочинку і навчання дітей в європейських навчальних закладах.

«ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВІСНИК «ОБСЄ В ДІЇ»

«ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВІСНИК «ОБСЄ В ДІЇ»

висвітлює діяльність організації і подіїї в їнтернеті та на сайті організаціїї. Головний редактор Кремнєв Анатолій Володимирович.


«ЄВРОПЕЙСЬКИЙ НАУКОВО ЕКСПЕРТНИЙ ІНСТИТУТ»

«ЄВРОПЕЙСЬКИЙ НАУКОВО ЕКСПЕРТНИЙ ІНСТИТУТ»

Член Громадської ради при МЗСУ Волков О.М. зі своєю командою займається експертизами діяльності районних адміністрацій в Донецькій і Луганській областях.

«ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІЧНОГО ТА ІННОВАЦІЙНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА»

«ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІЧНОГО ТА ІННОВАЦІЙНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА»

Шморгун Л.Г., член Громадської ради при МОУ, академік Української академії наук, автор 70 наукових робіт. Являється Головою Науково-практичного журналу «Проблеми інноваційно-інвестиційного розвитку», Всеукраїнської громадської організації «Селянське козацтво України», Всеукраїнської громадської організації «Перша Всеукраїнська сільськогосподарська дорадча служба». Опікується економічним і інноваційним співробітництвом України з Європою,залученню іноземних інвестицій в економіку України. Виступав з лекціями в Польщі та Англії та інших країнах світу.

«ЄВРОПЕЙСЬКА ЛІТЕРАТУРНО- МИСТЕЦЬКА АКАДЕМІЯ»

«ЄВРОПЕЙСЬКА ЛІТЕРАТУРНО- МИСТЕЦЬКА АКАДЕМІЯ»

Відома українська поетеса Лілія Золотоноша провела декілька літературних зустрічей з інвалідами АТО в госпіталі та реабілітаційних центрах.

«ЄВРОПЕЙСЬКА АКАДЕМІЯ ЕКОЛОГІЇ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ»

«ЄВРОПЕЙСЬКА АКАДЕМІЯ ЕКОЛОГІЇ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ»

Прокопов А.М. опікується проектами і будівництвом сміттєпереробних заводів, працює з фаховими спеціалістами та українською діаспорою в Чорногорії.

«НАЦІОНАЛЬНА АНТИТЕРОРИСТИЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ»

«НАЦІОНАЛЬНА АНТИТЕРОРИСТИЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ»

Полковник запасу Горбенко О.В. своїм досвідом ділиться з українськими вояками на полігонах.

«ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ’ЄДНАНИХ НАРОДІВ»

«ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ’ЄДНАНИХ НАРОДІВ»

Член Громадської ради при МЗСУ Хок Момінул своєю діяльністю забезпечує дружні відносини з громадянами інших країн, їх обізнаність з подіями в Україні, особливо в бойових діях на сході України, несе правду про Україну міжнародній спільноті.

«АКАДЕМІЯ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ»

«АКАДЕМІЯ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ»

Кукліс О.В. займається втіленням досвіду європейських країн в профспілкову діяльність в Україні.

«ЄВРОПЕЙСЬКА АКАДЕМІЯ ВИБОРЧОГО ПРАВА»

«ЄВРОПЕЙСЬКА АКАДЕМІЯ ВИБОРЧОГО ПРАВА»

Голова комітету виборців Київської області Бут.Ю.О. вивчає і досліджує Європейське і міжнародне виборче право для втілення його в Україні, проводить роз’яснювальну і навчальну роботу серед виборців і спостерігачів, в тому числі і міжнародних.

«ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ МОНІТОРИНГУ ТА АНАЛІЗУ»

«ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ МОНІТОРИНГУ ТА АНАЛІЗУ»

Заступник голови Громадської ради при МОУ, капітан першого рангу запасу Чепець В.І. вивчає негативний досвід української влади з приводу захоплення Криму російським агресором та способи повернення довіри кримчан до України і повернення його в Україну.

«ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕПАРТАМЕНТ ВНУТРІШНЬОЇ БЕЗПЕКИ»

«ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕПАРТАМЕНТ ВНУТРІШНЬОЇ БЕЗПЕКИ»

Директор Всеукраїнського Союзу громадських об’єднань учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів, полковник запасу Кочкін С.М проводить роботу по виявленню антиукраїнських і сепаратиських настроїв серед української і міжнародної спільноти, розробляє механізми захисту українців в питаннях державної і особистої безпеки.

«ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТРЕТЕЙСЬКИЙ СУД»

«ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТРЕТЕЙСЬКИЙ СУД»

Відомий юрист, член громадської ради при МЗСУ Трайно Т.В. в своїй діяльності використовує Третєйський суд для юридичної допомоги патріотам України, проводить безкоштовні юридичні консультації з воїнами АТО, їх сім’ями.

«АСОЦІАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ І ПЕНСІОНЕРІВ»

«АСОЦІАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ І ПЕНСІОНЕРІВ»

Відомий міжнародний і український політичний і державний діяч, народний депутат України трьох скликань, почесний і довічний член ПАРЕ, Голова Ради старійшин України Раханський А.В., своїм досвідом в вирішенні питань територіальної цілісності України ділиться з нинішньою владою,народними депутатами України, міжнародними політичними діячами і військовими. Свій міжнародний авторитет використовує для зміцнення міжнародного іміджу і авторитету України.

«ЄВРОПЕЙСЬКА АКАДЕМІЯ БЕЗПЕКИ КОРДОНІВ»

«ЄВРОПЕЙСЬКА АКАДЕМІЯ БЕЗПЕКИ КОРДОНІВ»

Заступник керівника Всеукраїнського Об’єднання громадських формувань України ВОРОПАЙ М.І. своєю діяльністю допомагає прикордонникам в охороні цілісності і непорушності українських кордонів, проводить роз’яснювальну роботу серед населення в Донецькій і Луганській областях, а також серед населення інших прикордонних районів, має своїх активістів у всіх прикордонних районах.

«ЄВРОПЕЙСЬКА АВІАЦІЙНА АСОЦІАЦІЯ»

«ЄВРОПЕЙСЬКА АВІАЦІЙНА АСОЦІАЦІЯ»

Голова Львівської обласної організації, керівник Асоціації власників повітряних суден і пілотів, Хазан Г.Е. забезпечує безперебійну діяльність малої авіації на території України і деяких Європейських країн. Вносить вагомий внесок в навчання пілотів і забезпечення підготовки авіаційних кадрів для України.

«АКАДЕМІЯ ГРОМАДСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

«АКАДЕМІЯ ГРОМАДСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

Євро-комісар місії з питань етнонаціональної політики, релігій та захисту українців за кордоном, Гетьман Українського соборного козацтва, член Громадської ради при МОУ Костюк О.В. займається розробкою і втіленням в життя законів про місцеве самоврядування,сільських общин та навчанням обраних голів.

«ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЖУРНАЛІСТИКИ»

«ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЖУРНАЛІСТИКИ»

Член Громадської ради при МОУ, член громадської ради при МКУ, голова ГО «Молдавська община», «Зібрання романської культурної спадщини», головний редактор міжнародного агентства ділових новин, журналіст, письменник, перекладач Музиченко В.С. висвітлює новини російсько-української війни, займається патріотичним вихованням молоді.

«БЯСПЕКУ БЕЛАРУСКАЙ СУПОЛЬНАСЦІ»

«БЯСПЕКУ БЕЛАРУСКАЙ СУПОЛЬНАСЦІ»

Седюков В.А., громадянин Білорусії, представник місії в республіці Білорусь, активний проповідник української правди на території Білорусії. Організовує зустрічі білорусів і українців, проводить круглі столи, свята української вишиванки в Мінську, співпрацює з українською діаспорою в Білорусії, збирає і передає волонтерську допомогу для воїнів АТО.

«ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ КОНТРОЛЮ НАД ОЗБРОЄННЯМИ»

«ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ КОНТРОЛЮ НАД ОЗБРОЄННЯМИ»

Генерал-майор Гаращук П.І., заступник голови Громадської ради при МОУ, член громадської ради при МЗСУ, помічник народного депутата, заступник голови благодійного фонду «Рідне полісся», військовий розвідник, дипломат приймає участь у перемовинах з структурами народної дипломатії у багатьох країнах світу в питаннях контролю над озброєннями і припинення вогню бойовиками в зоні АТО, в виконанні мінських угод та міжнародних договорів.

«МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ»

«МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ»

Кандидат наук, ініціатор багатьох антикорупційних проектів державного управління автор наукових посібників Іна Ісаєнко працює над втіленням в життя програми прозорого управління державою, положенням Конституції України, що народ є джерелом влади. Зі своїми програмами виступила на засіданнях круглих столів і на інших заходах в Україні і десятках країн світу.

«МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ГОСПОДАРСТВ АТОМНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ»

«МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ГОСПОДАРСТВ АТОМНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ»

Мойса І.І. вніс великий вклад в підготовку і реалізацію проекту саркофагу і накриття Чорнобильської атомної станції, веде активну роботу по безпеці атомних об’єктів в Україні і Європі.

«ЄВРОПЕЙСЬКА АКАДЕМІЯ ВІЙСЬКОВИХ КАПЕЛАНІВ»

«ЄВРОПЕЙСЬКА АКАДЕМІЯ ВІЙСЬКОВИХ КАПЕЛАНІВ»

Голова - Гриб Ігор Олександрович. Випускник Національної академії Державної прикордонної служби України ім.Хмельницького 2002 р. (оперативно-тактичний факультет). Заступник Голови Синодального управління військового духовенства УПЦ КП (2010-2015 рр). Секретар Ради душпастирської опіки при Міністерстві оборони України (2012-2013 рр). Член Громадської ради Адміністрації Державної прикордонної служби України. Займається впровадженням інституту військового духовенства в силових структурах України.


«МІЖДЕРЖАВНИЙ ПРОЕКТ «УКРАЇНА-ПОЛЬЩА»

«МІЖДЕРЖАВНИЙ ПРОЕКТ «УКРАЇНА-ПОЛЬЩА»

Радник члена президії Європарламенту, Президент міжнародної дипломатичної місії народної дипломатії «Європейська Україна», віце-президент міжнародної дипломатичної місії «ОБСЄ», заступник голови Громадської ради при МЗСУ, ініціатор різноманітних міжнародних і державних проектів Буденко В.Є. проводить неоціненну роботу в піднятті міжнародного авторитету України, розвінчанню агресивної діяльності Росії проти України і інших незалежних держав. Провів особисті зустрічі з Президентами Польщі, Естонії, послами та політичними діячами десятків країн світу.

«ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОМІСАРІАТ У СПРАВАХ БІЖЕНЦІВ І ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ»

«ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОМІСАРІАТ У СПРАВАХ БІЖЕНЦІВ І ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ»

Давидов С.І. проводить роботу на підконтрольних Україні територіях Донецької І Луганської областей. Веде перемовини з благодійними фондами і організаціями в багатьох країнах світу. Головне в діяльності це юридична допомога, відстоювання інтересів біженців і переселенців, практична і матеріальна допомога, дипломатичне врегулювання статусу.

«МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ВЕРХОВЕНСТВА ПРАВА ТА ПРАВОСУДДЯ»

«МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ВЕРХОВЕНСТВА ПРАВА ТА ПРАВОСУДДЯ»

Кандидат юридичних наук, президент Спілки юристів-аграрників, депутат Верховної ради України першого скликання, Коцюба Олександр Павлович — визначний правознавець. Напрями наукової діяльності — земельне, екологічне, конституційне, господарське, римське право та філософія права. Опублікував понад 130 наукових праць. Був автором проекту Закону України «Про вибори органів народовладдя України», співавтором Декларації про державний суверенітет України, Договору між Україною і Росією, Земельного кодексу України, законів «Про Конституційний Суд України», «Про прокуратуру України», «Про Президента України», Концепції судово-правової реформи, Конституції Автономної Республіки Крим та ін. проводить юридичну,наукову та практичну роботу по стриманню російської агресії в Україну та повернення Криму.

«МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА ДУХОВНА АКАДЕМІЯ»

«МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА ДУХОВНА АКАДЕМІЯ»

Президент, Міжнародної благодійної організації «Міжнародний духовний центр «Преображення» Юрій Полуектов займається духовним, війсково-патриотичним вихованням молоді в Україні, розвитком територіальних громад, соціальною допомогою ветеранам, пенсіонерам, інвалідам та малозабезпеченим родинам.

«ЄВРОПЕЙСЬКА АКАДЕМІЯ ЗАХИСТУ СВОБОД І ПРАВ ЛЮДИНИ»

«ЄВРОПЕЙСЬКА АКАДЕМІЯ ЗАХИСТУ СВОБОД І ПРАВ ЛЮДИНИ»

Громадянка Білорусії Джесія Олексіївна Цідвінцева являється відомою в Білорусії і на теренах СНД правозахисницею, яка сповідує філософію верховенства прав людини, .являється експертом у сфері законодавства внутрішньодержавного та загальносвітового рівнів за напрямом права людини, для неї правова діяльність є професією.

«МІЖНАРОДНИЙ ІНСТИТУТ ПРОФІЛАКТИКИ І ПРОТИДІЇ ТЕРОРИСТИЧНИМ ПРОЯВАМ»

«МІЖНАРОДНИЙ ІНСТИТУТ ПРОФІЛАКТИКИ І ПРОТИДІЇ ТЕРОРИСТИЧНИМ ПРОЯВАМ»

Очолює професійний військовий, генерал-майор запасу, учасник бойових дій, вчений ядерник, доктор філософії Прохода Сергій Володимирович.

«МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЯ РОЗВІДКИ»

«МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЯ РОЗВІДКИ»

Керівник Легомінов Володимир Іванович, генерал-лейтенант розвідки здійснює дипломатичну пошукову діяльність у воєнній, воєнно-політичній, воєнно-технічній, воєнно-економічній, інформаційній, екологічній сферах. Розробляє механізми дипломатичних методів у боротьбі з тероризмом, міжнародною організованою злочинністю, незаконним обігом наркотичних засобів, незаконною торгівлею зброєю і технологією її виготовлення, незаконною міграцією. Забезпечує вплив народної дипломатії і вжиття заходів протидії зовнішнім загрозам національній безпеці України, життю, здоров'ю її громадян та об'єктам державної власності за межами України.

«МІЖНАРОДНИЙ АНАЛІТИКО-МОНІТОРИНГОВИЙ ЦЕНТР»

«МІЖНАРОДНИЙ АНАЛІТИКО-МОНІТОРИНГОВИЙ ЦЕНТР»

Керівник Паляничка Людмила Олександрівна здійснює інформаційно – аналітичну, комунікаційну,організаційну діяльність в середовищі резидентного цивільного населення.

Забезпечує структурно: Аналітичний центр, Спеціалізований центр із базами даних, Територіальні термінали в громадських формуваннях резидентного цивільного населення створені за місцем мешкання, навчання, роботи, соціального підприємництва та інше. Інформаційно – комунікаційна діяльність Центру включає сигнальну інформацію, фактографічну, анотовану, реферативну, аналітичну.

Обслуговування в режимах:

 • «запит – відповідь»;
 • «довідково – інформаційне обслуговування»;
 • «директивне обслуговування»;
 • «тематичне геоінформаційне обслуговування» (наприклад, участі в експертних семінарах).
 • Матеріали діяльності Центру використовуються для забезпечення військово – цивільного і дипломатичного адміністрування, захисту громадських формувань і населення в Україні, Європі і цілому світі.

«Міжнародна дипломатична академія дитячої безпеки»

«Міжнародна дипломатична академія дитячої безпеки»

Пушкар Анатолій Олексійович, ректор філії місії «Міжнародна дипломатична академія дитячої безпеки» Заслужений вчитель України, Директор Красно Хутірської ЗОШ - інтернат, генерал-лейтенант , Герой Козацького Народу, Майстер спорту СРСР з класичної боротьби.

Останні новини

 • Відбулась робоча зустріч уповноваженої громадськістю Делегації ветеранів силових структур з Міністром оборони України 20 лютого 2018 року

  Відбулась робоча зустріч уповноваженої громадськістю Делегації ветеранів силових структур з Міністром оборони України 20 лютого 2018 року Міністр Оборони України, генерал армії Степан Полторак зустрівся з делегацією Координаційної ради ветеранів силових структур. До складу делегації були обрані: керівник делегації - капітан 1 рангу у відставці В.М.Савченко (Асоціація ветеранів ВМС України); члени делегації: капітан 1 рангу в запасі В.О.Оксюта  (ВГО «Товариство українських офіцерів»); полковник у відставці, заслужений економіст України А.Є.Тимофієв (ВГО «Всеукраїнська Рада ветеранів військової фінансової економічної служби»); полковник в запасі, заступник голови Громадської ради при МО України В.А.Павловський; полковник міліції в запасі Г.В.Кабанченко (Координаційна Рада ВГО ветеранів, профспілка…
 • Програма «ПРЕОБРАЖЕННЯ» (Духовне єднання Сходу та Заходу)

  Програма «ПРЕОБРАЖЕННЯ» (Духовне єднання Сходу та Заходу) На передодні Свята Святого Миколая Чудотворця за підтримки президента Міжнародної Дипломатичної Місії "ОБСЕ" Павловського Владислава Андрійовича впроваджуючи програму «ПРЕОБРАЖЕННЯ» (Духовне єднання Сходу та Заходу) керівництво Благодійної організації «Духовно-культурний фонд «Майбутнє нащадків», керівництво Міжнародної дипломатичної духовної академії (ГО "Міжнародна дипломатична місія "ОБСЄ"), керівництво ГО "Маю право" та лицарі Суверенного Християнського Лицарського Ордену Святого Архистратига Михаїла подарували до храму «Святого Великомученика Юрія Переможця» с. Бистриця, Надвірнянського району, Івано-Франківської області. Делятинського благочиння, Коломийської Єпархії УПЦ КП, з Благословення Господа нашого Ісуса Христа мощі Святих Угодників…
 • Духовне єднання Сходу та Заходу.

  Духовне єднання Сходу та Заходу. За підтримки президента Міжнародної Дипломатичної Місії "ОБСЕ" Павловського Владислава Андрійовича впроваджуючи програму «ПРЕОБРАЖЕННЯ» (Духовне єднання Сходу та Заходу) керівництво Благодійної організації «Духовно-культурний фонд «Майбутнє нащадків», керівництво Міжнародної дипломатичної духовної академії (ГО "Міжнародна дипломатична місія "ОБСЄ"), керівництво ГО "Маю право" та керівництво Суверенного Християнського Лицарського Ордену Святого Архистратига Михаїла ...

Головні партнери місії

Повний список партнерів

Державні портали