• :
 • :

Слово від президента

Слово від президента

З дня проголошення незалежної України ми мріємо про її процвітання,входження до Європи,до кращого життя її громадян. Нас гнітить процвітаюча корупція,олігархія при владі, несправедливість законів і неможливість змін навіть після двох майданів і революцій.

Ми розуміємо, що в нас немає народних лідерів. Всі президенти приходили до влади випадково.

Кравчук після розвалу Радянського союзу, Кучма на лоні бандитських розборок, Ющенко після майдану і за рішенням суду, Янукович (двічі судимий) за рішенням ЦВК і підкупом виборців, Порошенко після майдану, де не було альтернативи вибору, негайно потрібен був президент, будь який, але легітимний.

Ми, розуміємо, що розумний, чесний, активний громадянин, люблячий свою країну, не зможе стати президентом, міністром,або народним депутатом. Немає грошей. Не накрав. Більша частина народних депутатів були і є олігархи, дуже заможні люди, або їх сателіти. Але ж вихід повинен бути.

Потрібна команда однодумців, роз’яснювальна робота з виборцями.

Ми, розуміємо,що привести свою команду в парламент і до місцевих рад,ми зможемо не через мільярдні статки ,а через людей, які є в цій команді.

Для входження команди в парламент і місцеві органи влади,а України в Європу, потрібно різноманітність  політичних і громадських формувань. Потрібна потужна команда однодумців. І ми її створюємо.

Члени нашої команди є представниками Громадських Рад при всіх міністерствах України та всіх обласних і районних адміністраціях, очолюють Громадські Ради п’яти міністерств України, три державні обласні адміністрації,являються заступниками голів ГР при багатьох міністерствах.

Серед нас:

Герої України,Герої Радянського Союзу, Почесні громадяни міст України, надзвичайні і повноважні посли України, письменники, поети і композитори, генерали і захисники України в АТО, козацькі отамани.

Наша дипломатична місія і стратегічні задачі:

 • Євроінтеграція України в Європейський Союз;
 • правова реформа;
 • освіта в сфері прав людини;
 • боротьба з організованою злочинністю, тероризмом та торгівлею людьми;
 • контроль за озброєннями та реформування збройних сил України;
 • захист довкілля;
 • правоохоронна діяльність та безпека кордонів;
 • свобода ЗМІ;
 • вибори;
 • належне урядування та ґендерна рівність;
 • волонтерська діяльність;
 • контроль за збереженням пільг для громадян України;
 • контроль за забезпеченням медичної і реабілітаційної допомоги громадянам України і малозабезпеченим громадянам Європи;
 • контроль та проведення громадських експертиз діяльності української та Європейської влади;
 • створення представництв нашої організації в більшості країн світу;

Організація почала активно формувати і реєструвати свої філії і представництва в Україні і за кордоном. На сьогоднішній день Організація зареєстрована в 24 областях України і місті Києві і має 107 зареєстрованих в ДРС України відокремлених підрозділів.

Дипломатична діяльність місії полягаєв добровільному виконанню дипломатичних функцій. Вона не захищена політичними або дипломатичними правами і проводиться в допомогу офіційним дипломатичним службам.

Представники місії в 2016 році приймали участь в міжнародних конференціях нарадах, круглих столах в Україні, Польщі, Литві, Естонії, Молдові, Білорусі, Франції, Англії і Румунії по здійсненню цілей і задач зовнішньої політики України, захисту її прав та інтересів, її установ за кордоном.

Ця робота буде проводитись і в подальшому.

Дякую колегам за співпрацю.

Останні новини

 • Відбулась робоча зустріч уповноваженої громадськістю Делегації ветеранів силових структур з Міністром оборони України 20 лютого 2018 року

  Відбулась робоча зустріч уповноваженої громадськістю Делегації ветеранів силових структур з Міністром оборони України 20 лютого 2018 року Міністр Оборони України, генерал армії Степан Полторак зустрівся з делегацією Координаційної ради ветеранів силових структур. До складу делегації були обрані: керівник делегації - капітан 1 рангу у відставці В.М.Савченко (Асоціація ветеранів ВМС України); члени делегації: капітан 1 рангу в запасі В.О.Оксюта  (ВГО «Товариство українських офіцерів»); полковник у відставці, заслужений економіст України А.Є.Тимофієв (ВГО «Всеукраїнська Рада ветеранів військової фінансової економічної служби»); полковник в запасі, заступник голови Громадської ради при МО України В.А.Павловський; полковник міліції в запасі Г.В.Кабанченко (Координаційна Рада ВГО ветеранів, профспілка…
 • Програма «ПРЕОБРАЖЕННЯ» (Духовне єднання Сходу та Заходу)

  Програма «ПРЕОБРАЖЕННЯ» (Духовне єднання Сходу та Заходу) На передодні Свята Святого Миколая Чудотворця за підтримки президента Міжнародної Дипломатичної Місії "ОБСЕ" Павловського Владислава Андрійовича впроваджуючи програму «ПРЕОБРАЖЕННЯ» (Духовне єднання Сходу та Заходу) керівництво Благодійної організації «Духовно-культурний фонд «Майбутнє нащадків», керівництво Міжнародної дипломатичної духовної академії (ГО "Міжнародна дипломатична місія "ОБСЄ"), керівництво ГО "Маю право" та лицарі Суверенного Християнського Лицарського Ордену Святого Архистратига Михаїла подарували до храму «Святого Великомученика Юрія Переможця» с. Бистриця, Надвірнянського району, Івано-Франківської області. Делятинського благочиння, Коломийської Єпархії УПЦ КП, з Благословення Господа нашого Ісуса Христа мощі Святих Угодників…
 • Духовне єднання Сходу та Заходу.

  Духовне єднання Сходу та Заходу. За підтримки президента Міжнародної Дипломатичної Місії "ОБСЕ" Павловського Владислава Андрійовича впроваджуючи програму «ПРЕОБРАЖЕННЯ» (Духовне єднання Сходу та Заходу) керівництво Благодійної організації «Духовно-культурний фонд «Майбутнє нащадків», керівництво Міжнародної дипломатичної духовної академії (ГО "Міжнародна дипломатична місія "ОБСЄ"), керівництво ГО "Маю право" та керівництво Суверенного Християнського Лицарського Ордену Святого Архистратига Михаїла ...

Головні партнери місії

Повний список партнерів

Державні портали