Громадський дипломат ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Сергій Савчук звітує:Слава Богу!!!Продовжуємо робити добрі справи!Я та громадський дипломат ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Ігор Баранюк з волонтерами передаємо медичні комплекти нашим захисникам.Велика подяка команді волонтерів Івано-Франківська.