• :
  • :

10.11.2022 громадскій дипломат ГО «Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ», Священник ПЦУ, настоятель храму «Всіх Святих землі Української» Юрій Бурак розповів о благих діяннях.

10.11.2022 громадскій дипломат ГО «Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ», Священник ПЦУ, настоятель храму «Всіх Святих землі Української» Юрій Бурак розповів о благих діяннях.

Громадскій дипломат ГО «Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ», Священник ПЦУ, настоятель храму «Всіх Святих землі Української» Юрій Бурак розповів о благих діяннях:
«Слава Богу!!!
Дякуючи Господу Богу сьогодні ми завершили велику подорож з США до України для роботизованих реанімаційних ліжок у госпіталь нашої Івано-Франківської області.
Сьогодні за допомогою п. Андрій Маланій  та працівників Служби Судової Охорони області, ці ліжка ми винесли з нашого храму (вага  одного 181кг) та загрузили в машини для подальшого перевезення.
Від імені наших поранених хлопців з госпіталю,висловлюємо подяку Митрополит Епіфаній за благословення і освячення ліжок, яке відбулося у нашому храмі "Всіх Святих Землі Української" м. Івано-Франківськ, вул. Івасюка 2.,де блаженніший перебував 05.11.2022р.

Відбулася зустріч з головою Івано-Франківської обласної військової адміністрації п. Світланою Онищук під стінами Обласної Ради де мали можливість поспілкуватися з обласним керівництвом, та пізніше передали ці роботизовані ліжка до військового госпіталю.
Також вручили від наших організацій п. Світлані подячну грамоту за її працю і патріотизм.

Щиро вдячні за співпрацю БФ"АЙКЕНЮКЕН" п. Любомир Рекрутяк , Микола Кратенко  та БФ"Інтелігентна нація" Ihor Byalko , Ivan Dancha , Lillia Taschuk.
Вилику  подяку висловлюємо п. Тетяна Лапка  за  організацію та домовленості у співпраці з військовим госпіталем.
Особисто від себе велику подяку висловлюємо всім хто долучився до цієї великої справи.

Короткий опис функції ліжка:
Монітори, базу
активного модуля Sport 2 із
чотирма коліщатками
зі складаними ручками для транспортування,
гальмівним і кермовим механізмами,
кутовими буферами,
ножною системою серцево-легеневої реанімації та розблокування Тренделенбурга,
регульованою по висоті матрацною платформою;матрац низького тиску з мікроподушками і безперервним або змінним режимом тиску; кришка протекс.
Ваги та сигналізація виходу з ліжка.
Профілювання до повного положення крісла та вихідного положення крісла;
Висувна та засувна секція для ніг.»

 

osce 10 11 22 22

 

osce 10 11 22 23

 

osce 10 11 22 24

 

osce 10 11 22 25

 

osce 10 11 22 26

 

osce 10 11 22 27

Державні портали