• :
  • :

18.09.2020 Нагородження орденами Миру другого ступеня ректора Університету державної фіскальної служби України Пашко Павла Володимировича та директора Ірпінського державного коледжу економіки та права Пілевич Оксани.

18.09.2020 Нагородження орденами Миру другого ступеня ректора Університету державної фіскальної служби України Пашко Павла Володимировича та  директора Ірпінського державного коледжу економіки та права Пілевич Оксани.

На святкуванні Міжнародного дня миру у місті Ірпіні 18 вересня 2020 року за плідну працю в напрямку реалізації політики держави в сфері освіти і науки, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, активну громадянську позицію щодо забезпечення миру і стабільності в Європі та Світі! Високу професійну майстерність, постійне вдосконалення навчального процесу, введення до учнівського процесу нових форм та методів навчання, активну діяльність в сфері наукових досліджень, особисті заслуги виявлені під час захисту прав та свобод громадян керівництвом Міжнародної дипломатичної місії ОБСЕ були нагороджені орденами Миру другого ступеня ректор Університету державної фіскальної служби України Пашко Павло Володимирович та  директор Ірпінського державного коледжу економіки та права Пілевич Оксана.
Також були вручені відзнаки Міжнародної дипломатичної місії ОБСЕ науковцям, викладачам та студентам коледжу іканоміки та права що досягли високих успіхів в роботі та навчанні.

 

osce 18 9 1

Державні портали