• :
  • :

Стоп фейковим новинам

Громадська організація «МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ «ОРГАНІЗАЦІЯ БЕЗПЕКИ СПІЛЬНОТИ ЄВРОПИ» змушена констатувати, що практика поширення неправдивої, негативної та спотвореної інформації, на превеликий жаль, не оминула і нашу організацію.

Поширення неправдивої інформації щодо розповсюдження членами нашого об’єднання посвідчень неіснуючої організації, замаскованих під ОБСЄ принижує честь, гідність і ганьбить ділову репутацію ГО «МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ «ОРГАНІЗАЦІЯ БЕЗПЕКИ СПІЛЬНОТИ ЄВРОПИ». Такий підхід ЗМІ, а саме розповсюдження фейкової інформації, точно не додає професійності ЗМІ, не збільшує довіру та не покращує репутацію засобів масової інформації.

ГО "МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ "ОРГАНІЗАЦІЯ БЕЗПЕКИ СПІЛЬНОТИ ЄВРОПИ" повідомляє, що не виготовляла, не здійснювала продаж та не видавала «будь-які посвідчення неіснуючої організації, замасковані під ОБСЄ».

Також, повідомляємо, що за результатами обшуку помешканнь трьох членів правління та голови Громадської організації «МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ «ОРГАНІЗАЦІЯ БЕЗПЕКИ СПІЛЬНОТИ ЄВРОПИ» не було виявлено підроблених посвідчень та бланків з логотипом ОБСЄ, підроблених печаток, а також не було виявлено ніяких посвідчень співробітників поліції та інших представників органів влади!

ГО "МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ "ОРГАНІЗАЦІЯ БЕЗПЕКИ СПІЛЬНОТИ ЄВРОПИ" зареєстрована та діє відповідно до чинного законодавства України, має всі необхідні документи для здійснення своєї діяльності. Наша громадська організація використовує символіку, яка належним чином зареєстрована та має відповідне свідоцтво про реєстрацію символіки. Тобто, ГО "МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ "ОРГАНІЗАЦІЯ БЕЗПЕКИ СПІЛЬНОТИ ЄВРОПИ" діє в межах чинного законодавства України.

Головною метою нашої Організації є, було і буде сприяння інтеграції України в Європейський Союз, піднесення авторитету дипломатичної служби України у суспільстві та на міжнародній арені, зміцнення безпеки української спільноти в Україні та Європі.

Відповідно до положень Цивільного кодексу України, кожен має право на повагу до його гідності та честі, недоторканості ділової репутації, що належить до особистих немайнових прав, які підлягають захисту від протиправних посягань інших осіб.

У зв’язку з неправомірними діями ЗМІ та органами державної влади щодо поширення неправдивої, відверто спаплюженої інформації щодо нашої організації,  ГО "МІЖНАРОДНА ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ "ОРГАНІЗАЦІЯ БЕЗПЕКИ СПІЛЬНОТИ ЄВРОПИ" вимушена звернутися до суду за захистом своїх прав та законних інтересів, так як відповідно до ст.62 КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ, Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Основний закон України зазначає, що обвинувачення не може ґрунтуватися на припущеннях.

Відповідно до статті 68 Конституції України кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

Державні портали