Заступник голови правління (громадський дипломат) ГО «Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Олена Михайленко звітує: Продовжуємо робити добрі справи!З волонтерами передаємо допомогу нужденним.
Знову громадський дипломат ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» та волонтер БФ «Надія» Артем Чаплигін звітує:Слава Богу!Продовжуємо робити добрі справи!Роздаємо продукти харчування переселенцям з Донбасу.
Громадський дипломат ГО « Міжнародна Дипломатична місія «ОБСЕ» Сергій Савчук звітує:Слава Богу!!!Продовжуємо робити добрі справи!З волонтерами передав допомогу нашим захисникам.Велика подяка команді волонтерів Івано-Франківська.